Eden Panoramic, Victoria, Seychelles
Rumah Tamu di Victoria, Seychelles

Eden Panoramic

Eden Panoramic mempunyai taman, ruang tamu berkongsi, teres dan kemudahan BBQ di Victoria.

8.4Sangat baik · 28 ulasanVictoria, Seychelles3 km dari pusat Victoria
  • Muat sehingga 2 orang
  • Bilik bebas rokok
  • WiFi tersedia di semua kawasan
  • Bilik keluarga
01 / 08
Eden Panoramic, Victoria, Seychelles – foto 3

Selamat datang ke

Eden Panoramic

Eden Panoramic mempunyai taman, ruang tamu berkongsi, teres dan kemudahan BBQ di Victoria. Tempat parking peribadi percuma tersedia dan rumah tamu ini juga mempunyai sewaan kereta untuk tetamu yang ingin meneroka kawasan sekitarnya.

Semua bilik di Eden Panoramic dilengkapi dengan penyaman udara, kawasan tempat duduk, TV dengan saluran kabel, dapur, ruang makan dan bilik mandi peribadi dengan kelengkapan dandanan diri percuma, pancuran mandian dan tab mandi panas. Di tempat penginapan ini setiap bilik dilengkapi dengan linen katil dan tuala.

Lapangan Terbang Antarabangsa Seychelles adalah 8km dari tempat penginapan.

  • Lokasi popular: Dinilai tinggi oleh tetamu baru-baru ini (8.5)
  • Parking peribadi percuma tersedia di lokasi
Daftar masuk
Dari 14:00 hingga 22:00
Daftar keluar
Dari 07:30 hingga 12:30

Penginapan

Bilik & Suite

2 jenis bilik untuk dipilih di Eden Panoramic.

Bilik Double dengan Teres di Eden Panoramic

Bilik Double dengan Teres

  • 2 katil single
  • Muat 2 orang
  • 12 m²
  • Bilik mandi peribadi

This double room features a hot tub. Meals can be prepared in the well-fitted kitchen, which has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The double room features air conditioning, a washing machine, a terrace with sea views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 2 beds.

  • Tab panas peribadi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Dapur
  • Mesin basuh
  • Tandas
  • Sofa
  • +31 lagi
Bilik Standard Double atau Twin dengan Balkoni di Eden Panoramic

Bilik Standard Double atau Twin dengan Balkoni

  • 2 katil single
  • Muat 2 orang
  • 12 m²
  • Bilik mandi peribadi

The hot tub is a top feature of this twin/double room. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The twin/double room features air conditioning, a washing machine, a terrace with sea views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 2 beds.

  • Tab panas peribadi
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Dapur
  • Mesin basuh
  • Tandas
  • Sofa
  • +31 lagi

Kemudahan

Semua yang Anda Perlukan

Kemudahan yang disediakan dengan teliti untuk penginapan yang selesa dan tanpa kerisauan.

  • WiFi tersedia di semua kawasan
  • Bilik keluarga
  • Bilik bebas rokok
  • Parking percuma
  • Mesen membuat teh/kopi di semua bilik

Semua Kemudahan

Bilik mandi

  • Tisu tandas
  • Tuala
  • Tempat mandi atau pancuran mandian
  • Bilik mandi peribadi
  • Tandas
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Pengering rambut
  • Pancuran mandian

Bilik tidur

  • Linen
  • Almari
  • Bilik persalinan

Pemandangan

  • Pemandangan mercu tanda
  • Pemandangan taman
  • Pemandangan laut
  • Pemandangan

Kawasan luaran

  • Perabot luar rumah
  • Ruang makan luaran
  • Teres berjemur
  • Kemudahan BBQ
  • Balkoni
  • Teres
  • Taman

Dapur

  • Dapur berkongsi
  • Meja makan
  • Mesin kopi
  • Produk pembersihan
  • Pembakar roti
  • Bahagian atas dapur
  • Ketuhar
  • Peralatan dapur
  • Dapur
  • Mesin basuh
  • Pembasuh pinggan mangkuk
  • Ketuhar mikrogelombang
  • Peti sejuk

Kemudahan dalam bilik

  • Soket berhampiran katil

Aktiviti

  • Lawatan berjalan kaki(Caj tambahan)
  • Hiking(Caj tambahan Di luar lokasi)
  • Tab panas peribadi

Ruang Tamu

  • Ruang makan
  • Sofa
  • Ruang tempat duduk

Media & teknologi

  • Saluran kabel
  • TV

Makanan & minuman

  • Kafe di lokasi
  • Pembuat teh/kopi

Internet

Wi-Fi boleh didapati di seluruh hotel dan bayaran € 17 setiap 24 jam.

Parking

Tempat meletak kenderaan persendirian percuma boleh didapati di lokasi (tempahan tidak diperlukan).

Khidmat

  • Perkhidmatan pembersihan harian
  • Ruang lounge/TV yang dikongsi
  • Penyewaan kereta

Khidmat penyambut tetamu

  • Invois disediakan

Keselamatan

  • Pemadam api
  • CCTV di luar penginapan
  • Penggera asap
  • Akses kunci

Umum

  • Pengesan karbon monoksida
  • Penyaman udara(Caj tambahan)
  • Lantai jubin/marmar
  • Pintu masuk peribadi
  • Bilik keluarga
  • Kemudahan untuk menyeterika
  • Bilik bebas rokok
  • Seterika

Aksesibiliti

  • Tingkat atas hanya boleh diakses dengan tangga

Percutian Anda Menanti

Buat Seperti Rumah Sendiri

Berehat dengan selesa dan terokai keindahan Victoria.

Semak Ketersediaan

Lokasi

Cara ke Sini

Pasangan terutamanya suka lokasi ini — mereka memberi skor 8.4 bagi lawatan untuk dua orang.

Alamat

La Misere Rd s/n, La Louise, Victoria, Seychelles

Jarak

3 km dari Victoria

Daftar masuk dari 14:00 hingga 22:00

Daftar keluar dari 07:30 hingga 12:30

Tarikan Berdekatan

Apa yang terletak berdekatan

  • Seychelles National Botanical Gardens3.5 km
  • Seychelles National Museum3.9 km
  • Victoria Clock Tower4 km
  • Domaine de Val des Pres - Craft Village13 km
  • Kot Man-Ya Exotic Flower Garden18 km
  • Jardin Du Roi Spice Garden19 km

Restoran & kafe

  • RestoranChille Bar & Grill320 m
  • RestoranKonoba2.9 km
  • Kafe/barBreizh Cafee2.9 km

Keindahan alam semula jadi

  • PuncakMorne Seychellois7.4 km
  • Air terjunSauzier Waterfall13 km

Pantai di kawasan ini

  • Pantai Anse la Fontaine4.3 km
  • Pantai Takamaka4.8 km
  • Pantai Île Cachée6 km
  • Pantai Grand Anse7.7 km
  • Pantai Anse Barbarons8 km

Lapangan terbang terdekat

  • Lapangan Terbang Antarabangsa Seychelles8 km
  • Lapangan Terbang Praslin Island43 km

Anggaran jarak berjalan kaki atau memandu yang terpendek. Jarak sebenar mungkin berbeza.

Perlu Diketahui

Peraturan Rumah

Polisi dan butiran praktikal untuk penginapan anda di Eden Panoramic.

Daftar masuk

Dari 2:00 PTG hingga 10:00 PTG

Anda perlu maklumkan waktu ketibaan anda kepada pihak penginapan terlebih dahulu.

Daftar keluar

Dari 7:30 PG hingga 12:30 PTG

Kanak-kanak dan katil

Polisi kanak-kanak

Kanak-kanak semua peringkat usia dialu-alukan.

Polisi katil bayi dan katil tambahan

Katil bayi dan katil tambahan tidak tersedia di penginapan ini.

Tiada had umur

Tidak ada syarat umur untuk daftar masuk

Haiwan peliharaan

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Wang tunai sahaja

Tempat penginapan ini menerima wang tunai sahaja.

Polisi merokok

Merokok tidak dibenarkan.

Parti

Parti/acara tidak dibenarkan

Bahasa yang dituturkan

Inggeris dan Perancis

Maklumat Penting

  • Sila beritahu Eden Panoramic terlebih dahulu mengenai anggaran waktu ketibaan anda. Anda boleh melakukan ini dengan menggunakan kotak Permintaan Khas semasa membuat tempahan. Anda juga boleh menghubungi tempat penginapan dengan maklumat hubungan yang telah tertera di pengesahan anda.
  • Parti 'bachelorette', parti orang bujang atau yang serupa tidak dibenarkan di penginapan ini.

FAQ

Soalan Lazim

Semua yang mungkin ingin anda ketahui tentang menginap di Eden Panoramic.

Apakah jenis sarapan yang dihidangkan di Eden Panoramic?+

Maklumat sarapan untuk Eden Panoramic tidak dinyatakan. Sila semak terus dengan pihak hartanah.

Apakah jenis bilik yang boleh saya tempah di Eden Panoramic?+

Jenis bilik di Eden Panoramic termasuk: Bilik Double dengan Teres; Bilik Standard Double atau Twin dengan Balkoni.

Berapa ramai tetamu boleh menginap di Eden Panoramic?+

Jenis bilik terbesar di Eden Panoramic boleh memuatkan sehingga 2 tetamu.

Pukul berapakah waktu daftar masuk dan daftar keluar di Eden Panoramic?+

Daftar masuk: Dari 14:00 hingga 22:00. Daftar keluar: Dari 07:30 hingga 12:30.

Adakah tempat letak kereta disediakan di Eden Panoramic?+

Tempat meletak kenderaan persendirian percuma boleh didapati di lokasi (tempahan tidak diperlukan).

Adakah Eden Panoramic menyediakan Wi-Fi?+

Wi-Fi boleh didapati di seluruh hotel dan bayaran € 17 setiap 24 jam.

Adakah haiwan peliharaan dibenarkan di Eden Panoramic?+

Haiwan kesayangan tidak dibenarkan.

Berapakah kos menginap di Eden Panoramic?+

Harga di Eden Panoramic berbeza mengikut tarikh dan pilihan bilik anda. Lihat penyenaraian di atas untuk kadar semasa.

Adakah Eden Panoramic mempunyai restoran di premis?+

Eden Panoramic tidak menyenaraikan restoran di premis. Pilihan tempat makan berdekatan mungkin terdapat di Victoria.

Apakah kemudahan yang ditawarkan oleh Eden Panoramic?+

Eden Panoramic menawarkan bilik bebas rokok, pemandangan taman, teres berjemur dan teres.

Berapa jauhkah Eden Panoramic dari pusat Victoria?+

Eden Panoramic terletak 3 km dari Victoria.

Apakah bahasa yang dituturkan di Eden Panoramic?+

Kakitangan di Eden Panoramic boleh bertutur dalam Inggeris dan Perancis.

Soal Jawab Tetamu

Soalan daripada Pengembara

Soalan sebenar daripada tetamu, dijawab oleh Eden Panoramic.

Soalan: Hi , please let me ask you , for sure the size of the app. It says : "Size 12 m² 2 single beds This double room has a balcony, kitchenware and seating area." Regards Tamas

Jawapan: Its a house with 2 Bed rooms and 2 bath rooms with balcony up stair Down seating area ,kitchenware ( you can cook and wash your clothes and sit on the balcony view on Eden Island , Regards. Claudiana. Claudina

Dijawab 19 Januari 2022

Soalan: hi do you accept master card?

Jawapan: I am sorry i dont accept master card . Best regards Claudiana

Dijawab 11 November 2021

Soalan: helooo is it lowed to smoke at the balcony? thanx

Jawapan: Yes you can only on the balcony not in the room please thank you ;

Dijawab 6 Januari 2022

Soalan: Hi.. 1. can I pay the room upon arrival ? 2. Do you have access to bus near by ? 3. Is the room have single queen bed ? Thank you

Jawapan: Bonjour Oui le paiement se fait a l'arrivée oui pour le bus mais il faut une carte oui pour un grand lit Merci

Dijawab 7 Oktober 2026

Ulasan Tetamu

Kata Tetamu Kami

8.4

Berdasarkan 28 ulasan tetamu

Staf
8.6 daripada 10
Kemudahan
7.9 daripada 10
Kebersihan
7.8 daripada 10
Keselesaan
8.1 daripada 10
Nilai untuk wang
8.1 daripada 10
Lokasi
8.5 daripada 10

“10/10 - Actually,that place is a very nice and calm area located. Very nice view. Everything is good.. It's like our own house.. 😊😊”

M
MaddageSri Lanka
Pengembara solo · Mac 2026

“Excellent facilities and support. Recommended for families, solo booking, for both leisure and business travelling.”

K
KonstantinosCyprus
Pengembara solo · Mac 2025

“Nice house and everything clean . We stayed one night but we were very happy. Very kind woman Georgette was very nice and helpful. ❤️ the view from balcony was absolutely amazing . I would stay longer”

M
MiroslavaUnited Kingdom
Pasangan · September 2026

“Une vue à couper le souffle au réveil , maison spacieuse”

J
JulietteMauritius
Pengembara solo · Ogos 2026

“很舒服的度假地”

C
ChunChina
Pengembara solo · Januari 2025

“Very big house with nice view”

M
MarinaLithuania
Pasangan · November 2025

“Picturesque overlooking the beautiful Eden Island.”

J
JaredKenya
Pengembara solo · April 2025

“BEAUTIFUL VIEW.......ok location”

E
ElizabethAmerika Syarikat
Keluarga · Mei 2026

Perjalanan Anda Bermula di Sini

Mulakan Penginapan Anda

Rasai pesona Eden Panoramic. Dapatkan harga terbaik dan nikmati penginapan yang tidak dapat dilupakan.

Tempah Sekarang

Jaminan Harga Terbaik